The 100 [S05 : E09] | පාලනයේ වෙනසක්ද?

හොදා එහෙමනම් මේ හම්බවෙන්නෙ සති දෙකකට පස්සෙ නොවෑ.. කලින් කොටස ඉවරයක් වෙච්ච දවසේ ඉදලම කට්ටිය නොඉවසිල්ලෙන් තමයි ඉන්න ඇත්තේ.. හැබැයි ආයෙනම් එහෙම මග බලාගෙන ඉන්න ඕන වෙන එකක් නෑ.. මොකද ඉස්සරහට සතියෙන් සතිය එකදිගට කොටස් ටික විකාශය වෙන බවක් තමයි CW උන්දලා කියලා තියෙන්නෙ.. හරි එහෙමනම් බලමු කතාවේ මොකෝ වෙන්නෙ කියලා..

කලින් සතියේ කොටස ඉවරයක් උනේ අපි හිතුවෙවත් නැති ආකාරයකට කිව්වොත් නිවැරදියි.. මොකද තමන්ගේ නංගිට පණ වගේ ආදරේ කෙරුව බෙලමි අවසානයේ තීරණය කළා ඔක්ටේවියාට වස දෙන්න.. ඇත්තටම බැලුවොත් ඉතින් ඔක්ටේවියාගේ ක්‍රියා කලාපයත් එක්ක බෙලමි ගත්ත තීරණය සාධාරණයි..ඒ වගේම ඩියෝසා මැක්‍රරි වෙනුවට රේවන්ව හුවමාරු කරගන්න මර්ෆි කෙරුව යෝජනාවට එකහෙළාම විරුද්ධ වීමත් කතාවේ ගමන්මග සම්පූර්ණ වෙනස් කරන්න හේතුවුනු තීරණයක් උනා.. මොකද මැක්‍රරි මර්ෆි එක්ක සැලසුමක් ඇතුවයි ආපහු එන්නේ.. ඒ වගේම අපි දැක්කා ඇබිටත් පුළුවන් උනා හිරකාරයන්ගේ ලෙඩේට අතිසාර්ථක ලෙස ප්‍රතිකාරයක් හොයාගන්න.

ඉතින් ඔන්න අද කොටසින් දැකබලාගන්න පුළුවන් බ්ලඩ්රෙයිනාව ලෙඩ ඇදට තල්ලු කරලා ඉන්ද්‍රායි බෙලමියි කරන්න යන දේ. ඉන්ද්‍රා හදන්නේ පාලනය අතට ගන්න. හැබැයි මිලර් එතනට මැද්දෙන් පැනලා වැඩේ සපුරාම අවුල් කළා. මේ නිසා බෙලමිට සිද්දවෙනවා වෙනත් සැලසුමක් ගැන හිතන්න. ඉතින් බෙලමිගේ අදහස වෙන්නේ මැඩිව කමාන්ඩර් කරන එක. හැබැයි ක්ලාක්නම් ඒකට පොඩ්ඩක්වත් කැමති වෙන්නේ නෑ. ඔය අතරේ ඩියෝසාගේ කදවුරේ සීතල යුද්ධයක් වගේ තමයි තියෙන්නේ. හැබැයි ඉතින් කට්ට කෛරාටික ජෝන් මර්ෆි මේ තත්වය යුද්ධයක් බවට හරවනවා.. ඉතින් ඩියෝසාගේ පිළ සහ මැක්‍රරිගෙ පිළ අද එකිනෙකා සටන් වදිනවා..

එහෙමනම් මම මෙච්චරයි කියන්නේ. කට්ටිය ඉතුරු ටික බලලම දැනගන්න. එහෙමනම් හෙට ශුටර් සමගින් හමුවෙමු. එතෙක් ඔබ සැමට ජය.

 හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | 720p | 1.2GB |    

EC130B72E9468761255B9448289EF75C11BF7066

Direct Download

| HDTV | x264 | 480p | 155MB |

| HDTV | x264 | SVA | 297MB |

| HDTV | x264 | 720p | 1.2GB |

| HDTV | x265 | 720p | 212MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

One thought on “The 100 [S05 : E09] | පාලනයේ වෙනසක්ද?

  • July 13, 2018 at 6:09 am
    Permalink

    Download karanna bane machan

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *