Shooter [S03 : E03]| ෆීනික්ස් වැඩසටහන …

ඔන්න එහෙමනම් අරගෙන ආවා SHOOTER තුන්වැනි කතාසමයේ තුන්වැනි කොටස.. අදනම් ඔන්න ආව දවසෙම රෑ 9.30 වගේ වෙද්දී මේක කොටලා ඉවරයක් කරගන්න පුළුවන් උනා. හරි එහෙමනම් අපි බලමුකෝ කතාවේ මොනාද වෙන්නෙ කියලා දැන්.

සොලටෝව් බොබ් ලීගෙ හිතේ ඇති කෙරුව සැකසංකා නිසා අපි දැක්කනේ බොබ් ලී නොනවත්වාම තමන්ගෙ තාත්තගේ මරණය ගැන සැගවී ගිය තොරතුරු සොයන්නට එලබුනා. ඉතින් ගිය සතියේ දැකගන්න ලැබුනා ස්වැගර් ගිහින් ජිමි පූල් පැනලා ගිය දවසේ එතන හිටිය ආරක්ෂකයගෙන් ප්‍රශ්න අහනවා.. ඒ ආරක්ෂකයා දීපු උත්තර සම්බන්ධයෙන් ස්වැගර්ට ඇතිවෙලා තිබ්බේ සැකයක්. ඒ වගේම ස්වැගර්ගෙ සැකය යොමු වෙනවා බාමා ගොවිපළ කියලා තැනකටත්. ඒ වගේම ගිය සතියේ දැකගන්න ලැබුනා බොබ් ලී ජිමි පූල්ගෙ ගෙදරට පවා ගිහින් ජිමිගෙ අම්මගෙන් එහෙමත් විස්තර අහනවා.ඒ තොරතුරු යොමු වෙන්නෙත් මේ බාමා ගොවිපළ දිහාවට. ඉතින් ස්වැගර් මේ බාමා ගොවිපල පස්සෙන් යන කොට ඝාතකයෝ දෙන්නෙක් එනවා ස්වැගර්ව මරන්න. ඒකෙන් වෙන්නෙ ස්වැගර්ගේ සැකය තහවුරු වෙන එක.

පස්සේ අපිට දැකගන්න ලැබුනානේ ස්වැගර් බාමා ගොවිපළට ගිහින් රෙඩ් බාමා ජූනියර්ට තර්ජනය කරලා එනවා. ඉතින් මේ ආවට පස්සේ ස්වැගර්ව ෂෙරිෆ් එක්ක යනවා අර්ල් මැරිච්ච දවසේ පටිගත උණු රේකොඩින් එක අහන්න දෙන්න. ඒක අහන බොබ් ලීට තේරුම් යනවා ඒ වෙලාවේ පත්තු වෙන උණ්ඩවල තියෙන්නේ වෙනස්ම ශබ්ද දෙකක් කියලා. කොහොමහරි අන්තිමේ ස්වැගර් තමන්ගේ තාත්තගේ මිනිය ගොඩ අරගෙන පරික්ෂා කරලා බලද්දී සනාථ වෙනවා අර්ල් ස්වැගර්ව ස්නයිපර් වෙඩික්කරුවෙක් විසින් ඝාතනය කළ බව. දැන් ස්වැගර්ට තියෙන ප්‍රශ්න තමයි කවුද මෙහෙම කලේ? මොකටද කලේ? අර්ල් ස්වැගර්ට ඇට්ලස් සමග ඇති සම්බන්ධය කුමක්ද යන දේවල්.ඒ වගේම ඔය අතරේ අපේ ජොන්සන් සහ මෙම්ෆිස් එකතු වෙලා ඇට්ලස් විනාශ කිරීමේ මෙහෙයුමක් ආරම්භ කරලා.. ඉතින් හැරිස්ගෙ උදව්වෙන් සෙනෙටර් හේයස්ගෙ කාර්යාලයෙන් හොයාගන්න ලේඛනවලින් හම්බවෙනවා ස්වැගර්,පැට්‍රිෂියා, මෙම්ෆිස්,ජොන්සන්, සොලටෝව් සහ හැරිස්ගෙ පවා නම ඇතුළත් කරලා තියෙන මරණ ලැයිස්තුවක්.. ඒ වගේම හේයස්ගෙ මරණය එක්ක ඇට්ලස් එක තුළ යම් කලබලයක් එහෙමත් ඇතිවෙලා තියෙන පාටයි.. විශේෂයෙන්ම මුදල් සහ හේයස් ළග තියෙන තොරතුරු අනුව.

අද කොටසින් දැක බලාගන්න රෙඩ් බාමා එක්ක ස්වැගර්ගෙ තාත්තගේ ඝාතනය සම්බන්ධ වෙන්නෙ කොහොමද කියලා. ඒ වගේම ස්වැගර්ගෙ තාත්තට ඇට්ලස් එක්ක මොන වගේ සම්බන්ධයක් තියෙන්න ඇත්ද කියන එකටත් අද පොටක් පෑදෙනවා. හොදා එහෙමනම් මම මෙතෙකින් නවතිනවා. ඔබ සැමට ජයෙන් ජය.

අපේ  ෆේස්බුක් ෆැන් පෙජ් එක  දිගට රිපොට් කිරිම නිසා අපිට අහිමි වෙලා තියනවා ඉතින් මෙන්න මේ ලින්ක් එකෙන් ගිහින් අපේ ෆෑන් පෙජ් එකට ලයික් කරන්න..www.facebook.com/baiscopedownload 

 Torrents Download

| HDTV | x264 | KILLERS | 240MB |

708982EDBA0D5DC580DDE0AF7D558C2B06C6F8E5

Direct Download

| HDTV | x264 | 480p | 160MB |

 

| HDTV | x265 | 720p | 205MB |

 

| HDTV | x264 | KILLERS | 270MB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!