The Mimic (2017) AKA Jang-san-beom | හීන් කෙඳිරිලි

ආයුබෝවන්! මම අද අරගෙන ආවෙ වෙනස්ම විදියෙ හොල්මන් කතාවක් අරගෙන.මේක horror/fantasy/thriller ගණයට අයත් වෙලා තියෙන අතර imdb අගයනම් 5.4 ක අගයක් තමයි අරගෙන තියෙන්නෙ.හැබැයි මං නම් කියන්නෙ මේකට අඩුම 6 ක් වත් ලැබෙන්න වටිනවා.

මේ කතාව පටන් ගන්නෙ මිනිහෙක් මෙයාගෙ අනියම් බිරිඳත් එක්ක රෑ වාහනේ ගමනක් යන සිද්දියකින්.මේ දෙන්න වාද කර කර යන අතරතුරදී බල්ලෙක්ව මෙයාලගෙ වාහනේට හැප්පෙනවා.මේ දෙන්න එයාව ඒ බල්ලව වාහනේ ඩිකියට දාගන්න ඩිකිය අරිද්දි, ඒක ඇතුලෙ ඉන්නෙ ගැට ගහල බැඳල දාපු මෙයාගෙ කසාද බිරිඳව.මේ දෙන්න එකතු වෙලා මේ බිරිඳව මරන්න තමයි අරගෙන යන්නෙ.මේ බිරිඳ මහත්තයගෙන් උදව් ඉල්ලන්නෙ ”මහත්තයෝ අනේ මාව බේරගන්න” කියලා.ඒත් මේක මෙයා කනකටවත් ගන්නෙ නෑ. ඉතින් මේ ජෝඩුව බල්ලවත් පටවගෙන අදාළ තැනට යනවා.ඒ තමයි මහ මූසල පාළු කැලේකට.මේ කැලෑව ඇතුලෙ ගුහාවක් තියෙනවා.මේ දෙන්න ගෑණිව මරල, බල්ලත් එක්කම ගුහාවට දාලා, ගුහා කට ගඩොල් වලින් බඳිනවා.බැඳල මෙයාල යන්න යද්දි ඒ මැරුණු බිරිඳ එයාගෙන් උදව් ඉල්ලනවා. ඒ අර කලින් ඉල්ලපු විදියටමයි..

ඉතින් මෙන්න මෙහෙම තමයි කතාව පටන් ගන්නෙ.කොරියානු චිත්‍රපටි බලන, හොල්මන් බලන කෙනෙක්ටනම් මේ ටිකත් ඇති මේ චිත්‍රපටිය බාගන්න.හැබැයි ඉතින් කතාවෙ ප්‍රධාන සාරාංශය තවත් ඕනෙ නම් මෙන්න මේකයි වෙන්නෙ.. හියොන් කියන්නෙ මහත්තයයි නැන්දම්මයි එක්ක ජීවත් වෙන දරුවන් දෙන්නෙක්ගේ අම්ම කෙනෙක්.හැබැයි මෙයාගෙ පිරිමි දරුව අවුරුදු කීපයකට කලින් අතුරුදන් වෙලා තියෙනවා.අනික මෙයාගෙ නැන්දම්මට හරියට සිහියක් නෑ.ඉතින් හැමෝගෙම යහපතට කියල මේ අය ඒ නැන්දම්මගෙ ගමට පදිංචියට යනවා.ඒ වෙන කොහෙවත් නෙවෙයි අර කැලෑව තියෙන පලාතට.

මෙයාල ගිහින් ඔහොම ඉද්දි යම්කිසි දෙයක් වෙලා මේ අය අර ගුහාව පැත්තට යනවා.ගියාම ඒ ළඟ ඉඳල පොඩි ගෑණු ළමයෙක්ව හම්බෙනවා.මෙයා අතරමං වෙලා කියල තමයි මෙයාල හිතන්නෙ.මේ ළමය කොහොමහරි එයාලගෙ ගෙ හොයාගෙන ගෙදරටම එනවා.ආවට පස්සෙ හියොන් එයාව නාවල හොඳට අන්දලා තියාගන්නවා.මේ ළමයත් එයාලගෙ ගෑණු ළමයගෙ වයසමයි.කටහඬත් ඒ වගේමයි. අනික එයාගෙ නමත් ඒකමයි.ඒ තමයි ‘ජුන්හී’.මහත්තයට මේ ළමය ගැන අමුත්තක් දැනුනත් නෝන නම් මෙයාව යවන්න කැමැත්තක් නෑ.ටික දවසක් යනකොට මේ ගෙදර අමුතු දේවල් වෙන්න පටන් ගන්නවා.මේ නැන්දම්ම අර ලමයව මරන්න පන්නවා.අමුතු කටහඬවල් ඇහෙනවා.කණ්නාඩි වහල දානවා.

පස්සෙ මේ නැන්දම්ම අතුරුදන් වෙනවා.පොලිසිය කියන විදියට මේ අවට හුඟක් අය අතුරුදන් වෙලා තියෙනවා.ඒ අය අතුරුදන් වෙන්න කලින් හුඟක් අයට කටහඬවල් ඇහිල තියෙනවා.අනික පොඩි ළමයෙක්වත් දැකල තියෙනවා. ඉතින් ඕක තමයි සාරාංශෙ.චිත්‍රපටිය බලද්දි තේරෙයි මේක කොච්චර බය හිතෙන කතාවක්ද කියලා.එහෙනම් ඉතින් තවත් උපසිරැසියක් අරගෙන එනකල් අදට ගිහින් එන්නම්.

බුදුසරණයි!

අපේ  ෆේස්බුක් ෆැන් පෙජ් එක  දිගට රිපොට් කිරිම නිසා අපිට අහිමි වෙලා තියනවා ඉතින් මෙන්න මේ ලින්ක් එකෙන් ගිහින් අපේ ෆෑන් පෙජ් එකට ලයික් කරන්න.. www.facebook.com/baiscopedownload 


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  WEB  | x264 | 720p | 800MB |

080893CE83A898B24E52D4DFDE8028BBE8ACF2E2

Direct Download 

| WEB | x264 | 720p | 800MB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

4 thoughts on “The Mimic (2017) AKA Jang-san-beom | හීන් කෙඳිරිලි

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!