The Debt Collector (2018)| ණය දෙනවද, ගුටි කනවද…

මේ මාසෙම 6 වෙනිදා ප්‍රදර්ශනය ආරම්භ කරපු සුපිරිම Action ෆිල්ම් එකක් අරගෙන තමයි මං අද ආවෙ. මේකෙ ඉන්නෙ ඔයාල ගොඩක්ම කැමති නළුවෙක්, ඒ තමයි Scott Adkins. එහෙම නැත්නම් බොයිකා කිව්වාම ගොඩක් අය අඳුනගනී. මේ ලෝකෙ දැනට ඉන්න තාත්විකම සටන් ජවනිකා නළුවෙක් තමයි එයා. Undisputed වගේ චිත්‍රපටි බලපු අය ඒ ගැන හොඳට දන්නව ඇති. ඉතිං හැමෝටම ආරාධනා කරනව මේක බලන්න එකතු වෙන්න කියලා.

මුලින්ම මට මේවගේ චිත්‍රපටයක් ලබාදීම ගැන සමීර කරුණාරත්න සොයුරාට ස්තූති කරන්න ඕනෙ. මොකද උපසිරසිකරණයට ආධුනික අපි වගේ අයටත් මේවගේ hit ෆිල්ම් ලබාදීම ගැන. ඒවගේම M.T.R. තරිඳු සොයුරාටත් ස්තූති කරනවා ගුරුහරුකම් දෙමින් කියලා දෙනවට. තව අපිත් එක්ක ඉන්න ඔයාල හැමෝටමත් ස්තූති කරනවා,

එහෙනම් අපි බලමු මේකෙ නිර්මාණ කාර්‍ය්යට සහය දීපු අය ගැන ටිකක්. මුලින්ම මේක අධ්‍යක්ෂණය කරලා තියෙන්නෙ Jesse V. Johnson විසින් , එතකොට කතාව ලියලා තියෙන්නෙ Jesse V. Johnson සමඟින් Stu Small . නිෂ්පාදනයෙන් Ehud Bleiberg, Deborah Del Prete, Scott Adkins, Charles Arthur Berg, Nicholas Donnermeyer, Edward Robin, Melanie Kollar සහ Daryn Simons යන අට දෙනා දායකත්වය දක්වලා තියනවා. එතකොට මෙහි චරිත වලට Scott Adkins, Louis Mandylor, Vladimir Kulich, Tony Todd, Rachel Brann වගේ අය රංගනයෙන් දායක වෙනවා.

අපි කතාවෙ ඇතුලාන්තයට එබිලා බැලුවොත් , ෆ්‍රෙන්ච් කියන්නෙ බ්‍රිතාන්‍යයෙන් ඇවිත් ලොස් ඇන්ජලීස් වල පදිංචි වෙලා ඉන්න ආත්මාරක්ෂක සටන් ගුරුවරයෙක්, එයාට මේ දවස් වල සල්ලි අතින් අන්තෙටම වැටිලා ඉන්නෙ. ඒ මොනවා උනත් එයා කැමති නෑ එයාගෙ සටන් පාසල විකුණන්න. මෙහෙම ඉන්නකොට මෙයාගෙ යාළුවෙකුගෙ මාර්ගයෙන් ටවුමෙ පාතාල නායකයෙක් යටතේ කරගෙන යන පොළියට මුදල් ලබාදෙන ආයතනයක රැකියාවක් මෙයාට ලැබෙනවා. මෙයාගෙ රාජකාරිය තමයි “සූ” කියන කෙනාගෙ සහයකයා විදියට ඉඳිමින් ණය මුදල් නොගෙවා පැහැර අරින අයව මුණගැහිලා සල්ලි අරන් එන එක. ඒ අතරෙදි එයාලගෙ ප්‍රධානියාට පාතාල ව්‍යාපාරිකයෙක් වන බාබෝසා විසින් වැඩක් බාර දෙනවා. එයින් පසු ඔවුන්ගේ ජීවිත සියල්ලම උඩු යටිකුරු කරමින් සිදුවීම් දාමයක් ආරම්භ වෙනවා . ඉතිං යාළුවනේ එතනින් පස්සෙ කතාව ඔයාලට බලලම තමයි දැනගන්න වෙන්නෙ.

අළුත් නිසා තාමත් රේටින් අතරට ගිහින් නැති මේක දැනට IMDb දර්ශකයෙ 5.5ක අගයක් ලබාගැනීමට සමත්වෙලා තිබෙනවා. විනාඩි 95ක කාලයක් පුරා දිවෙන මෙය Action , Thriller ,Drama යන ඛාණ්ඩ වලට එක් කරන්න පුලුවන්. ඉතිං නැවතත් ඔයාලගෙන් ඉල්ලා සිටිනවා මේක බලන්න කියල. තවත් විශේෂ දෙයක් තමයි මේ නමම තියෙන චිත්‍රපටයක් 1999දි නිකුත්වෙලා තියනවා. ඒ හින්දා ඔයාලා බානකොට ඒක ටිකක් බලන්න. තවද සමීර සොයුරාගෙන් සමාව ඉල්ලනවා මේකට ටිකක් කල් ගියාට, මේ දවස්වල ගොඩක් වැඩයි ප්‍රශ්නයි මැද්දෙ තමයි ඉන්නෙ. ඉතිං යාළුවනේ මට ආයෙ ඔයාලට උපසිරසියක් ලබා දෙන්න වෙන්නෙ සැප්තැම්බර් මාසෙ තමයි. මොකද රාජකාරි කටයුතු හින්දා. එහෙනං යාළුවනේ අපි ආයෙ උපසිරසියකින් හම්බවෙමු.

ගිහින් එන්නම් , ඔබට ජය!

අපේ  ෆේස්බුක් ෆැන් පෙජ් එක  දිගට රිපොට් කිරිම නිසා අපිට අහිමි වෙලා තියනවා ඉතින් මෙන්න මේ ලින්ක් එකෙන් ගිහින් අපේ ෆෑන් පෙජ් එකට ලයික් කරන්න..www.facebook.com/baiscopedownload 

 


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  Bluray  | x264 | 720p | 900MB | YIFY |

473d9578fc8199b30b796338e39b5bb252f78de1

Direct Download 

|  Bluray  | x264 | 480p | 360MB |

        

|  Bluray  | x264 | 720p | 700MB |

        

|  Bluray  | x265 | 720p | 810MB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!