The Lodgers (2017)| අසම්මත දෛවයක් උරුම නිඹුන්නු…[Bluray Update] (18+)

ඔන්න එහෙනම් මේ සුදානම ගොතික් පන්නයේ භයානක චිත්‍රපටයක් අරගෙන එන්නට. මේක අයර්ලන්ත චිත්‍රපටයක් 2017 සැප්තැම්බර් මාසයේ ටොරන්ටෝ සිනමා උළෙලේ දී තමයි දොරට වැඩිම සිද්ධ වෙලා තියෙන්නේ. Brian O’Malley අධ්‍යක්ෂනයක් වන මෙය David Turpin ගේ පිටපතක්. තිරයේ දකින මුහුණු වෙන්නේ Charlotte Vega, David Bradley, Moe Dunford, Eugene Simon, Bill Milner වගේ පිරිසක්. ලභාගෙන ඇති රෝටන් ටෝමාටෝ අගය 46% භයානක චිත්‍රපටයක් හැටියට ඒක බොහොම හොඳ අගයක්. ඒ වගේමයි IMDB 5.5 ක් අගයක් ලබාගන්නටත් මිනිත්තු 92 ක් පුරා දිවයන මේ චිත්‍රපටය සමත් වෙලා තියනවා.

මේකේ කතාව කියන්න කලින් මෙහෙම කියන්නම්, Game of Thrones හි, සර්සි හා ජේමී ගේ කතාව අරගෙන ඒකට Stranger Things එකේ උඩුයටිකුරු ලෝකය දාලා ඒ ඔක්කොම එක විශාල ගෙයක් වටේ ගෙතුවොත් මේ කතාව තමයි එකේ හරය වෙන්නේ. ඉතින් ඒ නිසා ඔන්න කිව්වා පොඩ්ඩෝ එහෙම බලනවා නෙමෙයි මොකද මේ කතාවේ තේමාවම වැඩිහිටියන්ට හරියන්න තමයි ගොතලා තියෙන්නේ නමුත් එකපාර ඒක පැහැදිලි වෙන්නේ නැහැ පුංචි පුංචි තොරතුරු එකක් අවසානයට යනකොට තමයි ඒ කතාව අපිට ගලපා ගන්නට වෙන්නේ.

ඉතින් රේචල් කියන්නේ අයර්ලන්තයේ ඈත ගමක ගරා වැටෙන ලොකු ගෙදරක ජිවත් වෙන තරුණියක් යන්තම් අවුරුදු 18 යි, මෙයා මේ ගෙදර ජිවත් වෙන්නේ තමුන්ගේ නිඹුන් සහෝදරයා එකක්, දෙමව්පියන් මිය ගිහින් ඔවුන්ගේ නික්ම යාම සිද්ධ වෙලා තියෙන්නේ පරම්පරා ගණනක් මේ පවුලේ උදවිය නික්ම ගිය හැටියට… ඒකට හේතුව වෙන්නේ මේ ලොකු ගෙදර බිත්ති හතරට කොටු වුන ලොකු අප්‍රසන්න කතාවක් තියනවා අයියා නගෝ අතර ඒක අද ඊයේ සිද්ධ වුන දෙයක් නෙමෙයි දෛවයේ කුරිරු සරදමකට ඒ රහස අදත් හැම පරම්පාරාවක් ගානෙම නැවත නැවත අලුත් වෙමින් ඉදිරියට යනවා. ඉතින් මේ කතාව ගෙතෙන්නෙ රේචල් ඒ ඉරණම දෝතින් දරා ගැනීම හෝ නොගැනීම මතයි… ඒ තීරණය කුමක් වේ ද ? මේ අප්‍රසන්න රහස කුමක් ද ? මොකද්ද මේ අමුතු ලෝකය ? අවසාන කොහොම වේවි ද? ඒ සියල්ල බලාගන්න ඔබට භාරයි. එහෙනම් තවත් උපසිරසක් එක්ක හමුවෙන තුරු ඔබ සැමට ජය වේවා !!!

 

හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

 | Bluray | 720p | x264 | 970MB |

051A06CB323FCB50CB0EAD3BE1B64F6FAB9A661C

 Direct Download

 | Bluray | x264 | 480p | 330MB |

 | Bluray | 720p | x265 | 330MB |

 | Bluray | 720p | x264 | 960MB |

 | Bluray | 1080p | x265 | 700MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!