Second Show (2012) | සිනහවෙන් හෝ කතාවෙන් බෑ මනින්නට මිනිසා

මලයලම් ෆිල්ම් වල අනිත් ෆිල්ම් වලට වඩා කතාව වෙනස් එවගේම ජිවිතෙට ගන්න දෙවල් තියෙනවා. ඒක තමයි මම මලයලම් ෆිලුම් වල දැක්ක විශේෂත්වේ. Second Show (සිනහවෙන් හෝ කතාවෙන් බෑ මනින්නට මිනිසා) ෆිල්ම් එක තොරගත්තෙත් ඒ නිසාමයි.මේ ෆිල්ම් එක IMBD අගය 7.1 තරම් ඉහල අගයක් අරගෙන තියෙනවා. ඒ කියන්නේ ඉතින් සුපිරි ෆිල්ම් එකක් කියලා තේරෙනවනේ. සබ් එකේ අඩු පාඩු ඇති කියලා හිතනවා එහෙම තියෙනවා නම් මුලින්ම මම සමාව ඉල්ලනවා නමුත් මං මගේ උපරිම දේ කරලා තියෙනවා.ඔයාලට රසවිදින්න.

Second Show කතාවෙ කැපි පෙනෙන චරිතේ තමයි ලාලු නැත්නම් හරී. Dulquer Salmaan මලයලම් සිනමාවේ ඔහුව දන්නේ නැති කෙනෙක් නැතිතරම්. මම Dulquer Salmaanගේ ෆිල්ම් වලින් කැමතිම Vikramadithyan (2014)( උපසිරැසි ගැන්වීම තරිඳු රසාංග ), Charlie (2015) (උපසිරැසි ගැන්වීම නුවන් ටෙරන්ස් ධර්මසේන) ඒ සහොදරයෝ දෙන්නටත් සුබ පතනවා තවත් ලස්සන නිර්මාණ කරන්න. තාම ඒ ෆිල්ම් බලලා නැත්නම් බලන්න කියලා ආරාධනා කරනවා.ලාලු (Dulquer Salmaan) වටා ගෙතෙන කතාවක් තමයි මේක.

කතාව පැත්ත පොඩ්ඩක් හැරුනොත් ලාලු කියල කියන්නෙ දුප්පත් කොල්ලෙක් මෙයාගේ හොදම යාලුවා කුර්දි. ලාලු කියන්නේ අම්මට පෙන්න හැමදාම ක්ලාස් යන හරිම හොද ලමයෙක් බලන්නකෝ ක්ලාස් කියල කොහෙද යන්නෙ කියලා. ලාලුයි , කුර්දියි කියන්නේ නියම මරිසි බුලට් දෙකක්, බලන්නකො මේ දෙන්නගේ වැඩ. ලාලු අම්මට හරි ආදරෙයි එයා සතුටින් ඉන්නවට ලාලු කැමතියි.මේ කතාවේ හොද හොද දෙවල් සිද්ද වෙනවා.මම මෙහෙම කිව්වොත් සමහර විට අපි ඔයාලා වුනත් සල්ලි හොද විදිහට හම්බ කරනවා නමුත් එහෙම කරලා හම්බෙන සොච්චම් පඩිය ජිවත් වෙන්න ඇතිද? ඊට වඩා හොර වැඩක් කරලා අත්ට ගානක් එනව නම් ඕනිම කෙනෙක් එක කරනවා මේ කතාවෙන් ජිවිතේට ලොකු ආදර්ශයක් නම් දෙනවා. තව දෙයක් තමන් එක්ක එක බත් පත එකට බෙදාගෙන කන එකාව විශ්වාස කරන්න පුලුවන්ද? අනිත් එක තමයි අපි අපේ හොදම යාලුවන්ට කරන විහිලු නිසා එගොල්ලො ජිව්තේ දාලා යන්න යන්න පුවන්ද? තව දෙයක් ගෑනු ලමයිගේ පලවෙනි ආදරෙ මොකක් කියලද හිතන්නෙ? කතාව බලලා තමයි හොයා ගන්න වෙන්නෙ මං මේ කිව්වේ මොනාද කියලා. මට නම් කියන්න තියෙන්නෙ ජිව්තෙ අපිට හමුවෙන මිනිස්සු විශ්වාස කරන්න කලින් දෙපාරක් හිතන්න කතාව බලන්න ආරාධනා කරනවා නියම කතාවක් මම වගකියනවා මේක නියම ෆිල්ම් එකක් කියලා


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| DVDRIP | x264 | ESub | 700MB |

02654d51cd337ab34b7f7bbe1e6517d9bfbd88cd

Direct Download

| DVDRIP | x264 | ESub | 700MB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!