Agnyaathavaasi (2018)| දෙවන සැලස්ම…

ආයුබෝවන් බයිස්කෝප් වාසී රසික රසිකාවියනි..! එසේනම් මා අද ඔබ හමුවන්නේ මේ මාසසේ තුන්වෙනි උපසිරැසි නිර්මාණයත් එක්ක තනිවම නම් නෙවෙයි තාරක නුවන් දිල්හාර සොයුරත් එක්කම මෙ චිත්‍රපටියට උපසිරැසි කරන්න බාරගෙන නම් තිබුනේ තාරක මල්ලි ඒත් එයාගේ කාර්ය්‍යබහුලත්වය නිසා මටත මේ සලරුවටත් උපසිරැසි ගන්වන්න අවස්ථාව ලැබුණා අවසානේ කොයින් කොහොම හරි ඉස්සෙල්ලම උපසිරැසි කරන්න බාරගත්ත තාරක මල්ලිත් එක්කම උපසිරැසිය සම්පූර්ණ කරලා අද බයිස්කෝප් එකට අරන් ආවා. මුලින්ම සිදුවෙච්ච ප්‍රමාදය ගැනත් සමාව ඉල්ලා හිටින්න ඕන. එ් ගමන් ම තාරක මල්ලිටත් අප අඩවියේ සංස්කාරක සිසිල සහෝටත් ස්තුතිය පිරිනමමින් චිත්‍රපටියේ කතාව මොකක්ද කියලා බලමු.

දෙදාස් දහ අටේ ජනවාරි මාසේ දහවන දින ලොවපුරා තිරගත කරපු මෙම චිත්‍රපටිය Action/Romance වර්ගීකරණයට අයත් මේ චිත්‍රපටිය බොක්ස් ඔෆිස් ආදායම ඉන්දීයානු රුපියල් කෝටි 89.40 ක්ම හොයලා තියෙනවා. චිත්‍රපටිය අධ්‍යක්ෂණය කරලා කතාව ලියලා තියෙන්නේ Trivikram Srinivas කියන අධ්‍යක්ෂක තුමා. A Aa (2016), S/O Satyamurthy (2015), Attarintiki Daredi (2013), Julai (2012), Khaleja (2010) වගේ ජනප්‍රිය සුපිරි සිනමා නිර්මාණ රැසක් තෙලුගු සිනමාවට දායාද කරපු අධ්‍යක්ෂක වරයෙක් තමයි Trivikram Srinivas කියන්නේ. නිෂ්පාදනය කරලා තියෙන්නේ S Radha Krishna. ප්‍රසිද්ද තෙලඟු නළු පවන් කල්ය්‍යාන් ප්‍රධාන චරිතය රඟපාන මේ චිත්‍රපටියට imdb 5.2/10 ක්ද ලැබිලා තියෙනවා.

ඉතින් මේකේ කතාව බැලුවොත් ඉස්සෙල්ලාම පටන් ගන්නේ මිනි මැරුම් සිද්දි දෙකකින් ඒ ධනවත් ව්‍යාපාරික එකම පවුලේ පුතාගෙයි තාත්තාගෙයි මිනිමැරුම් ඒ උනාට ඒ සිද්දි දෙකම අනතුරක් වගේම සියදිවිනසා ගැනීමක් විදියට ලොකේට පෙන්නන්න ඒවා කරපු අය හොඳට වැඩේ කරනවා. ඉතින් මේ පවුලේ ඉතුරුවෙලා ඉන්නේ ඉන්ද්‍රාණි භාර්ගව් මැරුන පුතාගේ අම්මා මැරන තාත්තා නැත්තන් වින්ධා ගේ බිරිඳ සාමාන්‍යෙයෙන් මේ වගේ දෙයක් උනාම පොලිසියෙන් පරික්ෂණ කරනවා ඉතුරු වෙලා ඉන්න ඥාතී පොලිසියට පරික්ෂණවල තත්ව කොහොමද කියලා අහ අහා කරදර කරනවා ඕකනේ සාමාන්‍යය තත්වේ ඒත් මේ සිද්දියෙදි නම් එහෙම වෙන්නේ නෑ ඉන්ද්‍රාණි භාර්ගව් නෝනා කරන්නේ පොතක් පෙරලලා ෆෝන් නම්බර් එකක් අරගෙන කෝල් එකක දීලා කෙනෙක්ට එන්න කියන්න කියලා පණිවිඩයක් කියන එක විතරයි හරි පුදුමයි නේද..? දැන් තමයි චිත්‍රපටියේ හොඳම කොටස පටන්ගන්නේ ඒ කියන්නේ ප්ලෑන් B එක ඉතින් තාත්තවයි පුතාවයි මැරුවේ ඇයි..? කවුද මැරුවේ..? ඉන්ද්‍රාණි භාර්ගව් නෝනා කොල් කලේ කාටද..? මොකක්ද මේ ප්ලෑන් B…? මේ අවුල් සේරටම උත්තර චිත්‍රපටිය බැලුවොත් හොයාගන්න පුලුවන් එහෙනම් තවත් උපසිරැසියකින් හමුවීමේ බලාපොරොත්තුවෙන් අදට අපි සමුගන්නවා බාගෙන යනින් ගමන් වටිනා කියන අදහස්ද පහතින් දක්වා යන් කියලත් ඉල්ලා සිටින්න කැමතියි…!

ඔබ සැමට කඳසුරිඳු පිහිටයි…!!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRIP | x264 | Esub | 700MB |

447F8801A11A976B6CDC20CC44F3EE1A49AE85FB

Direct Download

| HDRIP | x264 | ESub | 407MB |

        

| HDRIP | x264 | ESub | 700MB |

        

| HDRIP | x264 | 720p | 1.4GB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

2 thoughts on “Agnyaathavaasi (2018)| දෙවන සැලස්ම…

  • July 27, 2018 at 11:41 pm
    Permalink

    can’t download the Sinhala sub ” Agnyaathavaasi”
    Error 113 (net::ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH): Unknown error.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!