Loham (2015) | අති සූක්ෂම රත්තරං මංකොල්ලය!

බයිස්කෝප් සිංහලෙන් සහෘදයින් හට සුභ අලුත් අවුරුද්දක් වේවා!! පුරා මාසයකටත් වැඩි කාලයකින් පසු මා අද බයිස්කොප් අඩවියට ගොඩවන්නේ මාගේ නව වන ( 09 ) උපසිරැසියත් සමඟින් මේ උපසිරැසිය දෙන්නට නම් මම හොදටම ප්‍රමාදවුනා හේතුව වුයේ මාගේ පරිගණකයේ හදිසියේම හට ගත් දෝශයක්! ඉතින් දෝශය නිරාකරණය කරගෙන පරිගණකය මාහට ලැබී දින තුනක් ඇතුලත මා මෙය නිමා කර අද දින ඔබ වෙතට ඉදිරිපත් කරනු ලබනවා. සාම්ප්‍රදායික චිත්‍රපට ගොන්නෙන් මිදී අද මා ඔබ වෙත ගෙන ආයේ මලයාලම් සලරුවක්…! මේ සලරුව මා ඔබ හට ඉදිරිපත් කිරිමට විශේෂ හේතුව නම් මේ සලරුව අපේ රටේ සිටින සියලූම දෙනා හට යම්කිසි ආදර්ශයක් වගේම දැනුමක් ලබා ගන්න පුලුවන් සලරුවක් නිසා වෙන්..! දුප්පත් පෝසත් භේදයකින් තොරව සියලූම දෙනාට රාජ්‍යය ආයතන වල භාරදූර වැඩකටයුතු කරන අය හැමෝටම මෙය නරඹා යම්කිසි දෙයක් ලබා ගන්න පුලුවන් සලරුවක් කීවොත් නිවැරදියි..! අපි මේ සලරුව ගැන දැන් විමසා බලමු..!

මෙය දකුණු ඉන්දියාවේ කේරල ප්‍රාන්තයේ නිර්මාණයවී 2015 වර්ශයේ අගෝස්තු මස 20 දින තිරගතවු ත්‍රාසය උපදවන එනම් Thriller වර්ගී කරණයට අයත් ImDb අගය 5.6/10 ලබා ගත් දකුණු ඉන්දීය කේරල ප්‍රවීන නළු මෝහන් ලාල් රංගනයෙන් දායකත්වය සපයන සලරුවක් මෙම සලරුවෙහි සදහන් වන්නේ මහා රත්තරං ජාවාරමක් ගැන වන අතර මෙම ජාවාරමේහි විශාල වශයෙන් අතර මැදියන්ද සිටි. ඒ අතර මෙහි ප්‍රධාන වශයෙන් රෙගු නිළදාරියෙක් ඔහුගේ බිරිඳ . මව .සහෝදරයා ඒවගේ මැද පෙරදිග සේවයට යන තරුණයෙක් රට තුල සිටින දේශපාලනඥයින් වාගේ විශාල පිරිසක් වටා කතාව ගෙති ඇති අතර ඔවුනට සිදුවන්නේ කුමක්දැයි ඉතා අවදානයෙන් කතාවේ ආරම්භයේ සිට අවසානය දක්වාම බලා දැන ගන්නා ලෙස ඔබ සැමගෙන් ඉල්ලා සිටිමින් තවත් දමිළ සලරුවක් ගෙන ඒමේ බලාපොරොත්තුවෙන් මා අදට නවතිනවා..! ඔබ සැමට ජයෙන් ජයම වේවා!!!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  DVDRIP | x264 | ESub | 700MB |

39BA76B3B9D19EC5CDB2654512C22574A4FF40C8

Direct Download

| DVDRIP | x264 | ESub | 700MB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!