Naachiyar (2018) | දූෂණයක් නිසා හෙළිවූ අපරාධය….

බාලවයස්කාර බඩදරු කෙල්ලෙක් (අරසි), කෙල්ලව දූෂණය කරා කියලා චෝදනා ලබපු ඒ වයසෙම වගේ පිස්සෙක් වගේ කොල්ලෙක් (කාතු), කෙල්ලට සාධාරණය ඉටුකරන්න උත්සාහ කරන පොලිස් කාන්තාවක්…කතාවෙ ඉන්න ප්‍රධාන චරිත තමයි මේ තුන්දෙනා. පොලිස් කාන්තාව තමයි නාච්චියා කියන්නේ, නාච්චියා කලින් පරික්ෂණේකදි හොයපු කෙල්ලෙක් දුම්රිය ස්ථානයේ ඉන්නවා කියලා පණිවිඩයක් අරගෙන වයසක ගෑණු කෙනෙක් පොලිසියට එනවා. ඒ වෙලාවෙ නාච්චියා ගිහින් කෙල්ලව අල්ලගන්නවා. ඊට පස්සේ දරු ප්‍රසූතිය වෙනකන් ඇයව ලග තියාගෙන බලාගන්නත් අවසර ගන්නවා. කොහොම වුනත් නීතියට අනුව මේ බාලවයස්කාර ගෑණු ලමයව මේ තත්වෙට පත්කරපු පුද්ගලයට දඩුවම් හිමිවෙන්න ඕනනේ නේද…ඒකට ඉතින් මුල ඉදලම කාතු කියන අර පිස්සෙක් වගේ ඉන්න (ඒ වුනාට අහිංසකයි) කොල්ලව සැක පිට අත්අඩංගුවට ගන්නවා, කෙල්ල කියන්නෙත් ලැබෙන්න ඉන්න දරුව කාතුගේ කියලා තමයි. දරුවා ලැබුනට පස්සේ කරපු DNA පරික්ෂණයේ වාර්තාව ආවහම තමයි නාච්චියාට මේ කේස් එකේ වෙනම පැත්තක් තියෙන බව පේන්නේ. ඔන්න ඉතින් කතාවේ මූලික දේ කිව්වා ඔයිට එහා කියන්න ගියොත් බලන්න දේකුත් නැතිවෙනවා…DNA පරික්ෂණයේ ප්‍රතිඵලය මොකද්ද, ඇත්තටම දරුවගේ පියා කාතුද, මේ දේවල් වුණේ කොහොමද කියන දේ වලට උත්තර දැනගන්න නම් චිත්‍රපටිය බලන්නම වෙනවා..

මේක මගේ දෙවන උපසිරැසිය, පලවෙනි එක (Kaathadi (2018) බැලුවෙ නැත්නම් අරගෙන බලන්න. මේ වතාවේ අරගෙන ආවෙ 2018 වසරේ නිකුත් වුන ලස්සන කතාවක් තියෙන සුපිරිම දමිළ චිත්‍රපටියක්. චිත්‍රපටියේ ප්‍රධාන චරිතයට පණ පොවන ජෝතිකා අවුරුදු 8 කට පස්සේ තමයි මේ ච්ත්‍රපටියෙන් රගපෑමට එක් වෙන්නේ. IMDB මීටරේ 7.0 ක අගයක් ගන්න මේ චිත්‍රපටිය සමත් වෙලා තියෙනවා (Action, Drama, Thriller), චිත්‍රපටය අධ්‍යක්ෂණය කරල තියෙන්නේ Bala විසින්.. සංගීතය Ilayaraja ගෙන්…

ඇත්තටම උපසිරැසිය කරන්න මට බාර දීපු සිසිල සහෝටත් විශේෂයෙන් ස්තුති කරන්න ඕන. ආරම්භයේ ඉදන් අවසානය දක්වාම කිසිදු කම්මැලිකමකින් තොරව බලන්න පුළුවන් කියල වගකීමෙන් කියන ගමන්ම චිත්‍රපටිය අරගෙන රසවිදින්න කියල ඔයාලා හැමෝගෙන්ම ඉල්ලනවා…අඩුපාඩු ඇත්නම් සමාවන්න…ජයවේවා.

 

 


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  HDRIP | x264 | ESub | 700MB |

C54FB9383ABB160BA2524E89D3540BA3C5FD555D

Direct Download

| HDRIP | x264 | SD | 400MB |

        

| HDRIP | x264 | ESub | 700MB |

        

| HDRIP | x264 | 720p | 1GB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

3 thoughts on “Naachiyar (2018) | දූෂණයක් නිසා හෙළිවූ අපරාධය….

 • May 8, 2018 at 8:52 am
  Permalink

  baiscopelk eke comment dawata wetenne nene ai a…log wela inne… pls help…

  Reply
 • May 8, 2018 at 5:10 pm
  Permalink

  Thnks…sub eka niyamai…digatama krmu..kaathadi bluwa supiri..

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!