Detective K: Secret of the Bloodsucking Demon (2018) | පිසාච දඩයම…

ආයුබෝවන්! ඔන්න ඉතින් වැඩි දවසක් යන්න කලින් තවත් සුපිරි.. වෙනස් කොරියානු චිත්‍රපටියකට උපසිරැසියක් අරගෙන මම ආවා.මේකෙ පලවෙනි දෙවැනි චිත්‍රපටි බලපු අය නම් දන්නව ඇති මේක මොන වගේ චිත්රපටියක්ද කියලා.ඒ චිත්‍රපටි දෙක තමයි Detective K.Secret of Virtuous Widow 2011 සහ Detective K.Secret of the Lost Island 2015.ඉතින් මේ දෙක බැලුවෙ නැති වුනාට කමක් නැහැ මේ අළුත් චිත්‍රපටිය බලන්න.හොඳයි ඉතින් නොබලපු කෙනෙක් ඉන්නවනම්. මේ තමයි ජොසොන් වල එහෙම නැතිනම් කොරියාවේ පළමු සහ හොඳම රහස් පරීක්ෂකයා.ඉතින් මේ චිත්‍රපටිය ගැන කියනවනම්. මේක 2018 පෙබරවාරි තමයි තිරගත වුණේ.crime සහ comedy ගණයට අයත් මේ චිත්‍රපටියට IMDb 5.8 ක අගයක් හිමි වෙලා තියෙනවා.. කලින් චිත්‍රපටි දෙකේ වගේම මේකෙ රහස් පරීක්ෂක සහ ගෝලයට ඉන්නෙත් Kim Myung-min[රහස් පරීක්ශක කිම් මින්] සහ Oh Dal-su[සො-පිල්] යන ය.

හොඳයි ඉතින් මේ වතාවෙ මේ අයට ලැබෙන පරීක්ෂණය තමයි ගන්හ්වා දූපතේ සිද්දවෙන අමුතු මරණ වගයක් ගැන විමර්ශනය කිරීම.නොපෙනෙන ගින්නක් ඇවිත් මිනිස්සු කීප දෙනෙක්ම මැරිල තියෙනවා.සමහරු කියන්නෙ අවු.30 කට කලින් වුණු ගින්නකින් මැරුණු අය ඒ පලිය ගන්න ඇවිත් අදාල අයව මරනවයි කියලා.ඒ වගේම තමයි මේ අතරතුරදීම මේ කාලෙදි පුර හඳ මංගල්‍යය කියලා උත්සවේකුත් මේ ගන්හවා වල පවත්වන්න ලෑස්ති කරනවා.මේකට රජතුමා සහභාගි වෙන නිසා කිසි කෙනෙක් මේ මරණ ගැන පැතිරෙන්න ඉඩ තියන්නෙ නැහැ.මේ නිසාම තමයි කිම් මින් පරික්ෂකතුමන් මෙය විමර්ශනය කරන්නෙ. මේ අතරතුරදිම කිසිම දෙයක් මතක නැති මොකුත්ම නොදන්න ගෑණු කෙනෙක් මේ පරීක්ෂණ වලට ගෑවෙනවා.. මේ ගෑණු කෙනාට තියෙන්නෙ අසාමාන්‍ය ශක්තියක් සහ ලස්සන නිසා පරීක්ෂකතුමා මෙයාවත් කණ්ඩායමට එකතු කරගන්නවා.මේ අය දැනගන්නවා මේ මරණ කරන්නෙ ලේ උරා බොන පිසාචයෙක් බව.ඒ වගේම තමයි මේ කෙල්ලත් ඒ වගේම පිසාචයෙක් ඒත් තවමත් ලේ බීල නෑ.ඒ නිසා තමයි මෙයාට කිසිම දෙයක් මතක නැත්තෙ.ඉතින් මේ මිනී මරණ පිසාචයා කවුද මේ කෙල්ල කවුද, අවසානය කුමක් වේවිද කියලා චිත්‍රපටිය බලලම දැනගන්න වෙනවා. කතාව මම කියන්නෙ නැත්තෙ රසයට බාධාවක් වෙන නිසා.

එහෙනම් තවත් චිත්‍රපටියක් අරගෙන එනකම්.. අදට ගිහින් එන්නම්.

බුදුසරණයි!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  WEB-DL | x264 | 720p | 1GB |

659BD4E3F2C2E8E6318C029586C41269AE9B09CC

Direct Download

| WEB-DL | x264 | 720p | 1GB |

        

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

4 thoughts on “Detective K: Secret of the Bloodsucking Demon (2018) | පිසාච දඩයම…

 • April 24, 2018 at 10:14 pm
  Permalink

  ගැලපෙන 480p direct link එකක් දෙන්න

  Reply
 • April 27, 2018 at 9:06 am
  Permalink

  2011 film eke link eka tiyenneee

  Reply
 • May 8, 2018 at 12:39 am
  Permalink

  ඩිරෙක්ට් ඩවුන්ලෝඩ් ලින්ක් එකක් නැද්ද??

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!