10×10 (2018) | ගෙයක, හිර ගෙයක්….

– මොකද්ද ඔයාගේ නම ?
– මගේ නම කැතී නෝලන්ඩ්.

– හරි, අපි ආයේ උත්සාහ කරලා බලමු, මොකද්ද ඔයාගේ නම ?
– මගේ නම කැතී නෝලන්ඩ්.

මහා දවාලේ නගර මාධ්‍ය කාන්තාවක් පැහැරගෙන ගිහින්, තමුන්ගේම ගෙදර නිර්මාණය කරපු විශේෂිත කාමරයක හිර කරගෙන ඉන්න පිරිමියෙක් හා ඔහුගේ ගොදුර වුන ගැහැනියක් අතර ඇති වෙන කතාබහෙන් කොටසක් තමයි ඉහතින් සඳහන් කරලා තියෙන්නේ. මේ ගැහැණිය කොතරම් එකම පිළිතුර ලබා දුන්නා වුනත් ඔහු නොවෙයි එය පිළිගන්නා බවක් පෙනෙන්නේ. ගති ස්වභාවයෙන් සන්සුන් කෙනෙක් ලෙස පෙනන ඔහු මේ පැහැර ගැනීම සඳහා සුදානම් වෙලා තියන බවයි ඔහුගේ කල් කිරියාවෙන් පෙනී යන්නේ. නමුත් ඇයි ? අපි නොදන්නා ඔහු දන්නා රහස කුමක් ද ? නැත්නම් එකම ප්‍රශ්නයක් නැවත නැවත අහන්නේ ඔහු අපි අවසාන පිළිතුර දන්නා නිසාවත් ද?

ඇය වැරදි මොහොතක වැරදි තැනක සිට ගොදුරු වූ අහඹු ගොදුරක් ද? ඔහු ඇය වෙනුවෙන්ම පැමිණි මර දුතයෙක් ද? මේ සියල්ල ඔබට දැකගන්නට හැකි වේවි මේ චිත්‍රපටය තුලින්. පැය එකතුත් මිනිත්තු 26 වගේ කාලයක් ඇතුලට. 2018 වසරේ අප්‍රේල් මස 13 වැනිදා එක්සත් රාජධානියේ දී කල එළි බහින්නට නියමිත මේ සිනමා නිර්මාණය අයත් වෙන්නේ Thriller කාණ්ඩයට. අධ්‍යක්ෂණය Suzi Ewing ගෙන්. පිටපත නිර්මාණය වෙන්නෙතේ Suzi Ewingගේ හා Noel Clarke අතින්. කලින් Beauty and the Beast , The Fate of the Furious, Dracula Untold වැනි නිර්මාණ එක්ක අපි දැක්ක Luke Evans තමයි ප්‍රධාන නළුවා හැටියට එක්කාසු වෙන්නේ. ඔහු තමයි පැහැර ගැනීම සිදු කරන්නේ. ගොදුර ලෙස එක්කාසු වෙන්නේ Kelly Reilly ඇය මින් පෙර Sherlock Holmes: A Game of Shadows, Flight, Bastille Day වැනි සිනමා නිර්මාණ තුලින් ඔබ දැක ඇති.

ඉතින් තවමත් IMDB අගයක් හෝ රෝටන් ටෝමාටෝ අගයක් නැති මේ ත්‍රාසය කුතුහලය පිරුන සිනමා නිර්මාණය (චිත්‍රපටය නිකුත් වීම සිදුවීමෙන් පසු තමයි මෙම අගයන් ලැබෙන්නේ), ඒ නිසාවෙන්ම නිවැරදි උපසිරසක් සොයාගැනීමට නොහැකි වුනා මට. ඉතින් මේක කාලෙකින් කල මා විසින් කල අසාලිවිමක්. එහෙනම් ඔබ වෙත භාරයි. එහෙනම් මම සමුගන්නවා ඔබ සැමට ජය වේවා !!!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම  ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB-DL | x264 | 720p | 720MB |    

EF93FC203A6B777A601AC793EA948C2052452107

Direct Download

| WEB-DL | iExTV | 720p | 650MB | 

  

| WEB-DL | x264 | 720p | 720MB | 

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!