Ben 10: Race Against Time (2007) | කාලයට විරුද්ධව සටනක්…

මේ පාර මම ඕගොල්ලන්ට අරගෙන ආවේ Ben 10:Race against time (2007) කියන ෆිල්ම් එකේ සිංහල උපසිරැසියයි. ඉතින් මම ඔයාලට කලින් අරගෙන ආපු Cheaper by the dozen 2 ෆිල්ම් එකට අදහස් දක්වපු බාගත කරගත් සියලු දෙනාටම ගොඩක් ස්තූතියි.ඉතින් මේ පාරත් ගේන ෆිල්ම් එකත් ලස්සන කතාවක් තියන සුපිරි ෆිල්ම් එකක්.ෆිල්ම් එක අධ්‍යක්ෂණය කරල තියෙන්නෙ Alex Winter කියන අධ්‍යක්ෂකවරයාරා.මොහු Ben 10 Alien Swarm (2009), Deep Web (2015) වැනි ජනප්‍රිය චිත්‍රපට රාශියකට දායක වී තිබෙනවා.තවද මෙම චිත්‍රපටය IMDb දර්ශකය තුළ 4.4/10 අගයක් ද Rotten දර්ශකයේ 3.2/5 ක අගයක්ද හිමි කර ගැනීමට සමත් අතර ආදායම් වාර්තා වලින් ඇමරිකානු ඩොලර් මිලියන 18 ක් ද උපයාගෙන තිබෙනව.චිත්‍රපටයේ ප්‍රධාන වශයෙන් රංගනයට Graham Phillips(බෙන්), Haley Ramm(ග්වේන්), Lee Majors(මැක්ස් ටෙනිසන්), Christien Anholt(ඉයෝන්), Beth Littleford(සැන්ඩ්‍රා), Don McManus(කාල්), Robert Picardo(ප්‍රින්සිපල් වයිට්), යන නළු නිළියන් දායක වී තිබෙනවා.

කතාව ගැන කිව්වොතින්,පාසල් නිවාඩුව අවසන් වීමට පෙර දිනයේ රාත්‍රියේ බෙල්වුඩ් නගරයේම ගින්නක් ඇති වුණා.බෙන් තනියම ගිනිකසයා ඔරලෝසුවෙන් තෝරාගෙන ඔහුත් සමඟ සටනට ගියා.සිතුවාට වඩා පහසුවෙන් සටන දිනූ බෙන් ටෙනිසන් පසු දින පාසල් යනවා.එහිදී ඔහුට මුහුණ පෑමට සිදු වූයේ ඊටත් වඩා ප්‍රභල අවධානමකටයි.ඒ අන් කිසිවක් නොවේ ඔහුගේ පාසලේ සිටින කරදරකාර එඩී සහ ජේටී කියන යාළුවෝ දෙන්නයි.ඔහුගේ කරදර නවත්වා ගැනීමට උත්සාහ කරන අතරතුර මීට කලින් දිනයේ සටන් පිටසක්වල ජීවීයා බෙන්ගෙ ඔරලෝසුව සොයා ගෙන ඔහු පසු පස හඹා එන බව බෙන් සහ ගුවේනට හොයාගන්නට හැකි වුණා.ඒ පිටසක්වලයාගේ ඉයෝන්ය.ඔහු බෙන්ගේ ඔරලෝසුව භාවිත කරලා ඔහුව මරණයෙන් ගලවා ගැනීටමත්,පෘතුවිය ආක්‍රමණය කිරීමටත් ඒ සඳහා ආමගැඩන් අතත් පාවිච්චි කරන්න උත්සාහ කරනවා.(ආමගැඩන් අත කියන එක ෆිල්ම් එකේදි ඔයාලට බලාගන්න පුළුවන්)ඉතින් මෙත්නදි ටෙනිසන් පවුලේ වීරයෝ තුන් දෙනා වෙනදා වගේම ලෝකය පිටසක්වල ආක්‍රමණයකින් බේරා ගැනීමට එකට එක් වී සටන් කරනවා.ඔබ හිතන්නෙ හිතන්නෙ කුමක් වෙයි කියලද?බෙන් ඉයෝන්ව පරාද කරයිද?ඒක දැනගන්නනම් ෆිල්ම් එක බලන්නම වෙනව.

එහෙනම් සියලු දෙනාටම ෆිල්ම් එක බලන්න කියල ආරාධනා කරනවා.සිංහල උපසිරැසිය පිළිබඳ ඔබේ අදහස් කමෙන්ට් එකකින් දා ගෙන යන්න.එහෙනං ඊළඟ උපසිරැසියෙන් හමුවන තුරු ඔබට ජය!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| DVDRip | x264 | 720p | 700MB |

A827463B412413FC9017EE564B9105DC694D73BD

Direct Download 

 | DVDRip | x264 | 720p | 700MB | 

     

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!