F*&% the Prom (2017)| අපිට නැති පාර්ටි උන්ට මොකටද…?

ඔන්න කාලෙකට පස්සෙ අරගෙන ආව තවත් ලස්සන බයිස්කෝප් එකක්. සිසිල ප්‍රසාද් සහෝදරයට ස්තූතිවන්ත වෙන්න තමයි මට මේක කරන්න අවස්ථාව ලැබුණෙ. මේක මගේ පස්වෙනි උපසිරැසි ගැන්වීම. ආහ් ඔක්කොටම කළින් බයිස්කෝප් එකට සුභ පතන්න ඕනෙ පුරා වසර 10ක් (9 ඉවර වෙලා දැං මේ යන්නෙ 10 නෙ) මේ කරන මහඟු සේවයට. මේක බාර අරන් ටිකක් කල් ගතවුණා. මට අතිශය තීරණාත්මක බිහිසුණු අධ්‍යාපනික කර්තව්‍යයන් කිහිපයක නිරත වෙන්න සිද්ධ වුණු නිසා. කොහොම හරි ඔන්න නිදිවරාගෙන වැඩේ කරල ඉවර කළා.

හරි කතාව පැත්තට පොඩ්ඩක් හැරෙමුකො. මේ කතාව ගෙතෙන්නෙ උසස් පාසලක කොල්ලො කෙල්ලො සෙට් එකක් වටේ. එයාලගෙ අධ්‍යාපන කටයුතු ඉවර කරල උසස් පාසල හැරයනකොට එයාලට තියෙන ලොකු පාර්ටි එකක් තමයි මේ Prom එකක් කියල කියන්නෙ. හරියට අපේ කැම්පස් වල තියෙන Going Down Party එක වගේ එකක්. ඊට වඩා වෙනස්කම් ටිකක් මේකෙ තියෙනව. ඒව ෆිල්ම් එක බලාගෙන යනකොට තේරේවි. අපේ කැම්පස් වල වගේම කාර්ඩ් වදින හැටි මේකෙත් තියෙනව. මේ Prom එක නිසා උසස් පාසලේ කට්ටිය කොටස් දෙකකට බෙදිල ඉන්නෙ. මේකෙන් එක සෙට් එකක් මේ පාර්ටි එක කුඩු කරල දාන්න ගහන ගේමක් තමා කතාව පුරාම යන්නෙ. ඒක ඉවර වෙන්නෙ කොහොමද කියල නං මේක බලලම තමයි හොයා ගන්න වෙන්නෙ.

මේක comedy movie එකක්. හැබැයි කතාවෙ ලොකු තේරුමකුත් තියෙනව. IMDb 4.9 ratings ලැබිලත් තියෙනව. 2017 වර්ෂයේ තමයි එළි දක්වල තියෙන්නෙ. මේකෙ මැඩී ඩැඩ්නර්ගෙ චරිතෙ කරන්නෙ Prison Break, The Originals, Runaways රූපවාහිනී කතා මාලා වල රඟපාන Danielle Campbell. කෝල් රීඩ්ගෙ චරිතයට පණ පොවන්නෙ The Messengers රූපවාහිනී කතා මාලාවෙ පීටර්ගෙ චරිතය රඟපාපු Joel Courtney තමයි. මෙරීසගෙ චරිතය රඟපානෙ Riverdale වල ශෙරිල් බ්ලෝසම් විදියට රඟපාන Madelaine Petsch. ඉතිං එහෙනම් ඔන්න මේකත් ඔයාලට බාරයි. අඩුපාඩු එහෙම තිබ්බොත් කියාගෙන යන්න. ඊලඟ සබ් එක ලියනකොට ඒක පහසුවක් වෙන නිසා. එහෙනම් බයිස්කෝප්වාසීන්ට ජය වේවා…!

ඔන්න කාලෙකට පස්සෙ අරගෙන ආව තවත් ලස්සන බයිස්කෝප් එකක්. සිසිල ප්‍රසාද් සහෝදරයට ස්තූතිවන්ත වෙන්න තමයි මට මේක කරන්න අවස්ථාව ලැබුණෙ. මේක මගේ පස්වෙනි උපසිරැසි ගැන්වීම. ආහ් ඔක්කොටම කළින් බයිස්කෝප් එකට සුභ පතන්න ඕනෙ පුරා වසර 10ක් (9 ඉවර වෙලා දැං මේ යන්නෙ 10 නෙ) මේ කරන මහඟු සේවයට. මේක බාර අරන් ටිකක් කල් ගතවුණා. මට අතිශය තීරණාත්මක බිහිසුණු අධ්‍යාපනික කර්තව්‍යයන් කිහිපයක නිරත වෙන්න සිද්ධ වුණු නිසා. කොහොම හරි ඔන්න නිදිවරාගෙන වැඩේ කරල ඉවර කළා.

හරි කතාව පැත්තට පොඩ්ඩක් හැරෙමුකො. මේ කතාව ගෙතෙන්නෙ උසස් පාසලක කොල්ලො කෙල්ලො සෙට් එකක් වටේ. එයාලගෙ අධ්‍යාපන කටයුතු ඉවර කරල උසස් පාසල හැරයනකොට එයාලට තියෙන ලොකු පාර්ටි එකක් තමයි මේ Prom එකක් කියල කියන්නෙ. හරියට අපේ කැම්පස් වල තියෙන Going Down Party එක වගේ එකක්. ඊට වඩා වෙනස්කම් ටිකක් මේකෙ තියෙනව. ඒව ෆිල්ම් එක බලාගෙන යනකොට තේරේවි. අපේ කැම්පස් වල වගේම කාර්ඩ් වදින හැටි මේකෙත් තියෙනව. මේ Prom එක නිසා උසස් පාසලේ කට්ටිය කොටස් දෙකකට බෙදිල ඉන්නෙ. මේකෙන් එක සෙට් එකක් මේ පාර්ටි එක කුඩු කරල දාන්න ගහන ගේමක් තමා කතාව පුරාම යන්නෙ. ඒක ඉවර වෙන්නෙ කොහොමද කියල නං මේක බලලම තමයි හොයා ගන්න වෙන්නෙ.

මේක comedy movie එකක්. හැබැයි කතාවෙ ලොකු තේරුමකුත් තියෙනව. IMDb 4.9 ratings ලැබිලත් තියෙනව. 2017 වර්ෂයේ තමයි එළි දක්වල තියෙන්නෙ. මේකෙ මැඩී ඩැඩ්නර්ගෙ චරිතෙ කරන්නෙ Prison Break, The Originals, Runaways රූපවාහිනී කතා මාලා වල රඟපාන Danielle Campbell. කෝල් රීඩ්ගෙ චරිතයට පණ පොවන්නෙ The Messengers රූපවාහිනී කතා මාලාවෙ පීටර්ගෙ චරිතය රඟපාපු Joel Courtney තමයි. මෙරීසගෙ චරිතය රඟපානෙ Riverdale වල ශෙරිල් බ්ලෝසම් විදියට රඟපාන Madelaine Petsch. ඉතිං එහෙනම් ඔන්න මේකත් ඔයාලට බාරයි. අඩුපාඩු එහෙම තිබ්බොත් කියාගෙන යන්න. ඊලඟ සබ් එක ලියනකොට ඒක පහසුවක් වෙන නිසා. එහෙනම් බයිස්කෝප්වාසීන්ට ජය වේවා…!

හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRip |  720p | x264 | 700MB  |

95B9C293F26DCB36BC87725BE3458B4AE1D16BEF

 Direct Download

 | HDRip  | 720p | x264 | 1.4GB  |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!