Barbie Video Game Hero (2017) | බාර්බි හා වීඩියෝ සෙල්ලම්…

මන් මේ ලිපි ලියන වැඩේටනම් දක්ශ නෑ..මොකද කියනවනම් මන් සාමාන්‍යයෙන් මේ වගේ ලිපියක් මගේ මුලු ජීවිතේටම ලියල නැති තරම්.ඒත් ඉතින් හැම දේටම පලවෙනි පාරක් තියෙනවනෙ ඔන්න එහෙනම් ලියන්න ගත්ත. ඇත්තටම මේක තමා මගෙ පලවෙනි සබ් එක .මගේ කඩ්ඩ දැනුමනම් මහ ලොකු එකක් නෙමේ.. ඒ නිසා අඩුපාඩුනම් නොසෑහෙන්න ඇති. . ඉතින් හැමදාම බයිස්කෝප් අඩවියෙන් සබ් එක බාල ෆිල්ම් බලන නිසා මටත් හිතුන අඩවිය වෙනුවෙන් සේවයක් කරන්න.ඒනිසා තමයි මන් මේ ඇනිමේශන් ෆිල්ම් එකට සබ් දෙන්න බාරගත්තෙ. මේක කරනව කියල බාරගෙනනම් දැනට මාස දෙකකටත් වැඩියි. සතියෙන් එවන්න මන් පොරොන්දු උනේ.. ඒත් ඉස්කෝලෙ වැඩයි ඒක එක දේනිසා වැඩේ පරක්කු උනා.ඔන්න ඉතින් කොහොම හරි අන්තිමට වැඩේ ඉවර කරා.. ඕකොටම කලින් මේක මට සබ් කරන්න වෙන්කරල දුන්නු සිසිල ප්‍රසාද් ඇඩ්මින් සහෝදරයටත් බොහෝම ස්තූතිවන්ත වෙන්න ඕනෙ..

මේක අපි කවුරුත් දන්න බාර්බි ගර්ල් චරිතෙ යොදාගෙන හදපු ඇනිමේශන් ෆිල්ම් එකක් .ගොඩක් අය හිතන්නෙ බාර්බි ගර්ල් චරිතෙ ඇත්තටම ගෑනු ලමයි වෙනුවෙන්ම හදපු එකක් කියලනෙ .ඒත් මටනම් එහෙම දෙයක් නෑ..ඒක කොහොම උනත් මන් මේක බලද්දි ඇත්තටම මේක හොද ඇනිමශන් ෆිලුමක් කියල හිතුන. ඇත්තටම මේකට සබ් එකක් මන් සර්ච් කරල බැලුව .තිබ්බෙ නැති නිසා මන් හිතුව මන් මේකට සබ් එකක් කරනව කියල.මොකද ෆිල්ම් එක්කට සබ් එකක් කරන්න මන් කාලේක ඉදන් ලොකු ආසාවකින් හිටියෙ..මොනව උනත් සබ් එක ගහගෙන යද්දිනම් මේකනම් මහ කරුමයක් කියල හිතුනු වාර නැතුවාද නොවේ..කොහොම් හරි මේක ගහල ඉවර කරනකොට ආපු සතුට වචන වලින් කියල ඉවර කරන්න ඇත්තටම බෑ..

එහෙනම් කතාව පැත්තට හැරෙනවනම් මේක IMDB දර්ශකයේ 5.0 ක අගයක් හිමිකරගෙන තියෙනව. මේක 2017 තිරගත වෙච්ච ඇනිමේශන් ෆිල්ම් එකක්. පැය 1යි විනාඩි 12ක කාලයක් පුරාවට ධාවනය වන මේම චිත්‍රපටය Conrad Helten හා Ezekiel Norton යන දෙදෙනා විසින් අධ්‍යයක්ශන කරල තියෙනව. මෙහි කතාව ලියා ඇත්තෙ Nina G. Bargiel හා Jennifer Skelly යන දෙදෙනා විසිනි. ඒවගේම මෙහි බාර්බිගෙ චරිතෙට හඩකවන්නෙ Erica Lindbeck විසිනුයි.

මේකෙ වෙන්නෙ අපි කවුරුත් දන්න බාර්බි , වීඩියෝ ගේම් එකක් ඇතුලට ගිහිල්ල වෙන සිදුවීමක්. බාර්බි තමන්ගෙ විඩියෝ ගේම් එකක ප්‍රශ්නයක් ගැන හොය හොය ඉද්දි එයාගෙ ටැබ් එකෙන් අමුතු සද්දයක් එනව.පස්සෙ ඒගැන බලද්දි ටැබ් එකෙන් කෙනෙක් ඇවිල්ල කියනව ගේම් එකක් තියෙනව. ඒක පරීක්ශා කරන්න බාර්බිට එන්න පුලුවන්ද කියල.ඉතින් ඒකට හා කියපුවාම බාර්බිව ගේම් එක අතුලට ඇදිල යනව. ඉතින් තවත් කියල කතාව එපා කරවන්න ඕන් නැහැනෙ.. කුතුහල නැති උනාම ෆිල්ම් එක බලන එකෙනුත් වැඩක් නෑ.. එහෙනම් බාගෙනම බලන්නකො.

 
 
හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB-DL | 720p | iExTV | 550MB |  

E886444A017E5EDFFE0496924F8521C3910BC98A

Direct Download

| WEB-DL | 720p | iExTV | 550MB |      

           

 (දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!