Rampage: Capital Punishment (2014) | ධනවාදයට එරෙහිව

“මගේ අම්මා හොද ගැහැනියක්.
එයා මන් ගැන හොදට හොයලා බැලුවා, වද උනා
එයා මන් වෙනුවෙන් ඕනම දෙයක් කරවී.
මමත් එයා වෙනුවෙන් ඕනම දෙයක් කරනවා.
ඒත් මේක අම්මට වඩා එහා ගියපු දෙයක්,
පවුලට වඩා ලොකු දෙයක්.
මේක මනුෂ්‍ය වර්ගයා ගැන දෙයක්.
මිනිස්සු මැරෙනවා”

කොහොමද යාළුවනේ! ලැබුවා වූ 2018 සුභ නව වසරක් වේවා කියලා ඉස්සෙලම හැමෝටම කියනවා… මන් හිතනවා ඔයාලා Rampage 2009 ප්‍රතිශෝධනය බලන්න ඇති කියලා, Rampage කතාමාලාව සාමන්‍ය Action, Crime, Thriller කතා වලට වඩා ටිකක් වෙනස් කියලා බලපු බ්‍රෝලට තේරෙන්න්න ඇති නේද, හරි එහෙනං මන් Rampage කතා මාලාවේ දෙවෙනි කොටස ඔයාලට අරගෙන ආවා Rampage Capital Punishment 2014 ධනවාදයට එරෙහිව. මේකේ කතාවේ මුලික තේමාව වෙන්නේ ධනවාදයට විරුද්දව බිල් කොහොමද වැඩ කරන්නේ කියලා,,එක්කෝ බිල්ටම දෙමු මේක කියන්න….

“යෝ හේ….බ්‍රෝ..මාව මතකද මන් බිල්.එක පාරක ආවේ මන්!මගේ ගමේ ඔක්කොම අය මරුවා මන් මතකට ඒ සීන් එක.පට්ට ආතල් නේ! මන් හැමදාම කියනවා වගේ මේ ලෝකේ මිනිස්සු එන්න එන්නම වැඩි වෙනවා,උන් අපේ සම්පත් සේරමටික කොල්ලකනවා…තව අවුරුදු 50කින් අපිට තියෙන තෙල්,වතුර,ගෑස්..මේ ඔක්කොම නැතිවෙලා යන්නවා…උබලා දන්නවද තව අවුරුදු 100 මගුලේ පෘතුවියක් කියලා එකක් නැහැ..

අනික ඔයාලා දන්නවද දෙයක් ඔයා Democrat උනත් Republican උනත් එකෙන් වැඩක් නැහැ,මේ සේරම එකයි..හරිද මේ ලෝකේ ධනපතියෝ ඉන්නවා කියන්නේ අපි වගේ සාමන්‍ය අයට කිසිම නිදහසක් නැහැ බං! උබලා දන්නවද දෙයක් අපි ඇමරිකානුවෝ! අපි අනිත් රටවල් වල සම්පත් කොල්ලකනවා අපේ සැප වෙනුවෙන්….මන් කියන්නේ ඒක සාදාරණද?”…..(හෝව් බිල් දැන් ඇති! ඔයා මුළු කතාවම කියන්න යනවා නේ ලොල්)

හරි අම්මෝ මේකා කියවනවා බං එපා වෙන්න. හරි මේකටත් IMDb 6.2 මීටරයක් කරකැවිලා තියෙනවා. අපේ සුපුරුදු බිල් විලියම්සන්ට පන පොවන්නේ Brendan Fletcher, මේක අධ්‍යක්ෂණය කරලා තියෙන්නේ Uwe Boll විසින්…. මේක Rampage මුල් කතාවට වඩා ටිකක් වෙනස්. මන් මෙතනින් එහාට මොනවත් කියන්න යන්නේ නැහැ..කතාව බලලා ඉන්නකෝ.

හරි එහෙනම් මන් ගියා Rampage President Down 2016 අපහු හම්බ වෙමු…

“ඔයා දන්නේ නැද්ද පොත් කියන්නේ මල විකාරයක් කියලා?
උබේ අම්මලට පිස්සු,!උබේ ගුරුවරුන්ටත් තනිකරම පිස්සු!
මම ඔයාලට දෙයක් කියන්නම්!මෙහේ දෙවියෝ කියලා කෙනෙක් නැහැ,
ඔයාලා මැරුනහම යන්නේ පොලවේ
යටට විතරයි, එච්චරයි”

 

හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

 | Bluray | 720p | x264 | 748MB |

F3D62DC3759DCFFE1775C7128D8CD2930975C6EB

 Direct Download

  | Bluray | 720p | x264 | 748MB |

 | Bluray | 1080p | x264 | 1.4GB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!