Kodiveeran (2017) | අයියලගේ ආදරේ

බයිස්කෝප් සහෘදයින්ට සුභම සුභ දවසක් වේවා..! අදත් මා මඳක් හෝ ප්‍රමාදවී අප වෙබ් අඩවියට ගොඩ වන්නේ පසුගිය වසරේ අවසානයේ තිරගතවූ අලුත්ම අලුත් Action වර්ගීකරණයට අයත් දමිළ සිනමා පටයක් සමඟින් වැඩ රාජකාරි ඉතාමත් අධික නිසාවෙන් මෙම සලරුවේ උපසිරැසි ගැන්වීමේ කටයුතු පෙර කීවාක් මෙන් මඳක් ප්‍රමාද වුනා ඒ කෙසේ නමුත් මෙම සලරුව ඔබ වෙත ගෙන ඒමට ඉමහත් දායකත්වයක් සැපයු චමෝද් රශ්මික සොයුරාහට විශේෂ ස්තුතිය පිරිනමන අතරම ඔහුව මේ මොහොතේ සිහිපත් කර සිටිමටද මා කැමතියි.! මෙම චිත්‍රපටයේ හොද තත්වයේ පිටපතක් අන්තර්ජාලය නිකුත් වු විගස කිසිම භාෂාවක උපසිරැසි ගොනුවක් අන්තර්ජාලයට නිකුව තිබුනේ නැ එම අවස්ථාවේදි මෙහි කාල රාමු සකසා දීම සබැඳිව නැවතත් චමොද් සොයුරාට ස්තුතිය පුද කරමින් අප අඩවියේ ඇඩ්මින් වරයෙකු වන සිසිල ප්‍රසාද් සොයුරාටද ස්තුති වන්ත වෙමින් මා චිත්‍රපටයේ කතා වස්තුව දෙසට හා අනිකුත් විස්තරයන් ඔබ සැමට ගෙන දක්වනවා.

දෙදාස් දාහත වසරේ දෙසැම්බර් මස හත්වන දින තිරගත කිරිම ඇරඹු මෙම චිත්‍රපටය සඳහා IMDB අගය 10/5.2 ක්ම ලැබි තිබෙනවා. මෙම චිත්‍රපටය M. Muthaiya විසින් අධ්‍යක්ෂණය හා රචනය සිදු කරන අතර නිෂ්පාදනය M. Sasikumar විසින් සිදුකර තිබෙනවා. මෙහි රංගනය M. Sasikumar . Vidharth. Mahima Nambiar.Sanusha. Pasupathy යන නලු නිලියන් විසින් සපයනවා. එසෙනම් කතාව දෙස අවදානය යොමුකර සිටිමු. කොඩිවීරන් හා ඔහුගේ නැගණිය වන පාර්වති යන දෙදෙනා ගමේ ඉතා සතුටින් ජිවත් වන අයියා නගෝ දෙපලක් මොවුන් දෙදෙනා කුඩා කලසිටම මොවුන්ගේ මව් පියන් අහිමි ව සිටින්නන් කොඩිවීරන් කියන්නේ ගමේ සිටින දේව ආරූඪයක් ඇති අහල පහල ගම් වල මිනිසුන්ගෙන් පවා වැඳුම් පිදුම් හා ගෞරවයට පාත්‍රවු අහිංසක පුද්ගලයෙක් මොහුගේ ජිවිතයේ තිබෙන එකම බලාපොරොත්තුව තම නැගණියට හොඳ ගැලපෙන කෙනෙකු සොයා විවාහකොටදි ඇයගේ ජිවිතය සතුටින් ගෙවනෙවා දැකිමයි. මෙසේ කාලය ගතවන විට විලන්ගම් නම් ජිවිතාන්තය දක්වා සිරදඬුවම් ලැබ සිටි අපරාද කරුවෙක් බන්ධනාගාරයේ යහපත් චරිතය හේතු කොට ගෙන විශේෂ සමාවක් යටතේ නිදහස ලබනවා මේ අතරතුරදී කොඩිවීරන්ටත් තමන් බලාපොරොත්තුවුන ආකාරයේම සිය නැගණියට ගැලපෙන කෙනෙකුද හමුවෙනවා එතැන් පටන් සිදුවන සිදුවීම් හේතුවෙන් කොඩිවීරන්ට තම ජිවිතයට පමණක් නොව තම ආදරණීය නැගණියගේ ජිවිතයටත් මරණ තර්ජන පැමිණෙනවා එසෙනම් මීටත් වඩා මා මෙහි කතාව ඉදිරිපත් කිරිමට නොගොස් මා මෙතැනින් නවතිනවා ඇත්තටම එම අපරාදකරුවා කවුද..?ඔහු කොඩිවීරන්ට සම්බන්ධ වන්නේ කෙසේද..? කොඩිවීරන් හා නැගනියට මරණ තර්ජන එල්ල වන්නේ ඇයි..? මෙම පැනයන්ට පිලිතුරු සපයා ගැනීමට චිත්‍රපටය නරඹාම සිටින ලෙසට ඔබ සියලුදෙනාගෙන් මා ඉල්ලා සිටිමින් අදට මා සමුගන්නවා. අපගේ අඩවියේ සාමාජික ගිණුමක් සකසාගෙන ඔබගේ වටිනා අදහස් උදහස්ද දක්වා යනමෙන් ඉල්ලා සිටිමින් ඔබ සැමට කඳ සුරිඳු පිහිටයි..!

 

 

හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

 | Proper HDRip | x264 | 700MB |

c9b2cae84ac48e008eb2b019afb8b979100b78c0

 Direct Download

  | HDRip | x264 | SD| 400MB |

 | Proper HDRip | 1CD | x264 | 700MB |

 | Proper HDRip | x264 | 720p | 1.4GB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!