Toilet : Ek Prem Katha (2017) | ආදරය vs කක්කුස්සිය!

ඔන්න ඔහොම කතාවකින් තමයි කේශව්ගේ ජයාගෙයි මංගල රාත්‍රියෙන් පස්සේ දවස උදාවෙන්නේ. පොඩ්ඩක් හිතල බලන්න නේ??? මේක මංගල රැයක් පහන් වෙනකොට අහන්න වෙන කතාවක්ද නේ? එත් ඉතින් ගෙදර වැසිකිළියක් නැති උනාම මොන මොන විදියේ ප්‍රශ්න වලට මුහුණ දෙන්න වෙනවද?? ඕක ඉතින් අමුතුවෙන් කියල දෙන්න විදියක් නෑනේ. හදිසියක් උනාම අහල පහල යන්න තැනක් නොතිබුන මිනිස්සු හැමෝම දන්නවා අවශ්‍යතාවය ඉටු කරගන්න තැනක් හොයාගන්නකම් විඳින්න වෙන දුක. හැබැයි ප්‍රශ්නෙකට තියෙන්නේ කේශව්ගේ ගමේ එක වැසිකිළියක්වත් නැති එක. ඉතින් ඒ ගමේ ගැහැණු උදවිය උදෑසන අඳුරේ පඳුරක් අස්සට රිංගනවා ශරීර කෘත්‍ය ඉටු කරගන්න. ඔය අතරේ ඉතින් මිනිස්සුට නම් රැයක් දවාලක් කියලැයි, ඕනේ ඕනේ වෙලාවට වැඩේ අහුවෙන තැනක. ඕවා ඉතින් ඔය ඉන්දියාවේ වන්දනාවට යන මිනිස්සුන්ට නුපුරුදු දසුනක් නොවේනේ. ඉතින් ඒ ගිහින් එන මිනිස්සුන්ගෙන් වතගොත අහන මිනිස්සුන්ටත් මේ කතන්දරේ අලුත් කතාවක් නෙමේ. ඒ කියන්නේ මේ වගේ පැති තාමත් ඉන්දියාවේ තියනවා කියන එක. ඒකට හේතුව හිතාගන්න බැරි උනා නම් මෙන්න මේ ෆිල්ම් එකේ තියනවා ඒකට උත්තරේ. මම කියන එක හරි නෑනේ. ඔයාලම බලාගන්න.

කොහොමින් කොහොම හරි කල වයස ඕනෙවටත් වඩා ගෙවිල ගිය තනිකඩව උන්න කේශව්ගේ ආදර දැලේ පැටලෙන්නේ ජයා. ජයා කියන්නේ ඉගෙන ගත්ත විශේෂයෙන්ම ගෙදරම වැසිකිලි පහසුකම් අත්වින්ද කාන්තාවක්. මේ දෙන්නගේ ආදර කතාවේ දුෂ්ටයා වෙන්නේ කේශව්ගේ තාත්තා. කොහොමින් කොහොම හරි දාන් ගැටයක් ගහල දෙන්න එක වහලක් යටට ආව කියහන්කෝ. ඒත් මේ මංගල රැය පහන් වෙනකොට මොකාද මේ ජනේලෙට තඩිබාන්නේ. ඒ ඇවිල්ල කඩාපනින “වැසිකිලි සංගමය”. අලුත ආව මනමාලි වැසිකිලි එක්කන් යන්න ඇවිදින්. හත්වලාවේ අම්ම මුත්තා කාලේ අහපුවද මේවා. මක් කරන්නෙයි ඉතිං. ඉන්දියාවෙනේ… ඒ රටේ ඉන්න උන් දකින දකින එකා දෙයියෝ කියල අදහනකොට ඕව මොනවද ඉතින්. ඒවයෙන් වැඩක් නෑ. උදේම ආපු වැසිකිලි සංගමේ දැකපු ජයාට ඉතින් ඉහමොළත් එක්ක රත්වෙනවා. හරි ඉතින් දැන්… කසාදෙම සරුයි පළවෙනි දවසේ ඉඳලම. ඒත් ඉතින් ආදරේ කොහොමද අඩුවෙන්නේනේ, ටොයිලට් එක මැදින් වතුර ගලනවා වගේ හරිලස්සනට මේ දෙන්නගේ ආදර කතාවත් ගලාගෙන යනවා ටොයිලට් ප්‍රශ්නේ මැදින්. මෙයාල හරි ලස්සන විසඳුම් තමයි හොයාගන්නේ මේ ටොයිලට් ප්‍රශ්නේ වෙනුවෙන්. එත් දවසක් ඒකත් ගැස්සිලා යනවා. එතනින් තමයි දෙන්නගේ ආදර කතාවට දෙදරීමක් ඇති වෙන්නේ. දෙන්න දෙපැත්තට වෙනවා. හරියට ටොයිලට් එකේ කට මැදින් බිත්තියක් බැන්දා වගේ. කොහෙද කේශව් කැමති උනාට අනුන්ට නොපෙනී ශරීර කෘත්‍ය කරගන්න කේශව්ගේ තාත්තගේ, ආච්චිගේ ඉඳල ඒ ගමේ හැම එකාම කැමති ඒ වැඩේ ප්‍රසිද්ධියේ කරන්න. කකුස්සි යන එක ප්‍රස්දිධියේ කරන එක එහෙ සංස්කෘතියලුනේ. අනේ සංසාරේ.

ඉතින් මේ දෙන්නගේ මේ ආදර කතාවට මොකක් වෙයිද මේ ටෝයිලට් කේස් එක නිසා. ටොයිලට් එකක් හැදෙයිද නැත්නම් ආදරේ අතහරින්න වෙයිද ටොයිලට් එකක් නිසා. ඒක බලාගන්න එක ඔයාලට බාරයි. ඉතින් ආදයම් අතින් ගත්තම බොක්සොෆිස් වල සුපර් හිට් එකක් උන Imdb වල 7.6 වගේ ඉහළ අගයක් ලැබුන, හේවා ලුණුවිලගේ ආසිරි ප්‍රියන්ත සබ් කරන, ආක්ෂේගේ මේ සුපිරිය බලන්නේ නැති දෑස් මක්කටෙයි කියල තමයි අහන්න තියෙන්නේ.

 

හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| DVDRip | x264 | 1CD | 600MB | 

D00CB6A451B37F62AD57E0C131BDBDD25E602ED5

| DVDRip | x264 | 720p | 900MB | 

5678A8941AE44610D3F150C5B95F16667AD41117

| DVDRip | x264 | 720p | 1.30GB | 

B1DE5A0C5D6A2BD2C51E50A3CBBC21483E7D113B

 Direct Download

| DVDRip | x264 | 480p | 450MB | 

| DVDRip | x264 | 1CD | 600MB | 

| DVDRip | x264 | 720p | 900MB | 

| DVDRip | x264 | 720p | 1.3GB | 

| DVDRip | x265 | 720p | 733MB | 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!